Proč existují Oreo od Lady Gaga?

Proč existují Oreo od Lady Gaga?

Význam Lady Gaga Oreo

Jednoho krásného dne se svět probudil s novinkou, která zmátl docela hodně lidí - spolupráce Lady Gaga a značky Oreo. Proč existují oreo sušenky Lady Gaga? Chtěla jsem se do toho ponořit, protože, podívejme se na pravdu, je to docela zvláštní. Ale pak mi došlo, že všechno, co Lady Gaga dělá, je v jistém slova smyslu zvláštní, tak proč by to mělo být jiné? Je to jen další způsob, jak umělec podpořit své vlastní brand, ale co se stane, když umělec zkříží svou značku s jídlem?

Chuťový test Lady Gaga Oreo

Musím přiznat, že jsem byla trochu nervózní, když jsem tyto sušenky poprvé ochutnala. Mohly by být jakékoliv chutě, že? Ale k mým překvapení jsou sušenky Lady Gaga Oreo docela podobné klasickým oreo sušenkám - jen ty barvy jsou jiné! Skutečně, existuje něco jako tradiční oreo a Lady Gaga verze je tím jen dalším nenápadným odstínem.

Zajímavosti o Lady Gaga Oreu

Dokázali byste uvěřit, že láhev omezené edice Lady Gaga Oreos se prodávala na eBay za šokujících 1 000 dolarů? To je neuvěřitelné! A to přesto, že můžete najít tyto sušenky v běžném obchodě za cenu kolem 3 dolarů. Obrovský rozdíl, že? Ale také ukazuje, jak populární je Lady Gaga a jaké jsou její fanoušky ochotní udělat, aby získali kousek něčeho, co je spojeno s její značkou.

Marketingový tah za Lady Gaga Oreos

Samozřejmě, že celá tato Lady Gaga a oreo sušenky věc není jen o sušenkách. Je to také o marketingu. A musím říct, že je to geniální. Kombinace oblíbeného zpěváka s oblíbenou sušenkou je recept na úspěch. Ať už se nám to líbí nebo ne, sušenky Lady Gaga Oreos jsou marketingový tah, který pracoval dokonale.

Oreo cookies ve světě celebrit

Pokud si myslíte, že Lady Gaga je jediná celebrita, která vstoupila do světa Oreo sušenek, pak se mýlíte. Oreo spolupracuje s celebritami už nějakou dobu. Například před několika lety vydali speciální edici sušenek s postavičkou z oblíbeného dětského pořadu Sesame Street na obale. Ale Lady Gaga je pravděpodobně ta nejznámější celebrita, která se s Oreo spojila.

Co říkají fanoušci na Lady Gaga Oreo

Fanoušci Lady Gaga jsou známí tím, že jsou neuvěřitelně vášniví. Takže jak reagovali na vydání těchto sušenek? No, to bylo smíšené. Někteří si mysleli, že je to skvělý nápad a byli nadšeni, že mohou podpořit svou oblíbenou zpěvačku takovým způsobem. Jiní byli zmateni a nepotěšeni tím, co viděli jako zvláštní marketingový tah. Ale většina lidí to vzala lehce a užívala si neobvyklou novinku.

Kolik stojí Lady Gaga Oreo?

Pokud byste chtěli zkusit Lady Gaga Oreos, stojí přibližně tolik jako průměrný balenič Oreo sušenek. Ale pokud se tyto sušenky stanou sběratelským předmětem, mohlo by to být trochu dražší. Možná jste slyšeli o tom, jak se prodávaly na eBay za šílené ceny! Ale moje rada pro vás je, že pokud chcete tyto sušenky opravdu vyzkoušet, jděte do supermarketu a kupte si je za normální cenu.

Lady Gaga Oreo - proč ne?

Pokud to shrnu, celebrita vytvořila produkt, který milují její fanoušci a který pomáhá zvednout profil značky Oreo. Takže bychom měli být šokováni tím, že existují sušenky Lady Gaga Oreo? Asi ne. Je to prostě další příklad toho, jak se značky a celebrity spojují pro oboustranný prospěch. A je to také trochu zábavy, což je myslím něco, co všichni potřebujeme v tomto nebývale náročném roce.

Otázka pro vás

Co myslíte o sušenkách Lady Gaga Oreo? Jste fanouškem? Myslíte, že je to dobrý nápad? Chcete vidět více takovýchto spojení mezi celebritami a značkami potravin? Budu ráda, když mi to napíšete do komentářů. A jestli jste ještě neochutnali tyto sušenky, určitě to udělejte. Kdo ví, třeba vás to překvapí!